Pianka polietylenowa

Jako producent pianki polietylenowej z wieloletnim doświadczeniem zapewniamy naszym klientom ełną satysfakcję, dostarczając im produktów dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Pianka polietylenowa to znakomite rozwiązanie do specjalnego zabezpieczania powierzchni. Jej ogromnym atutem jest fakt, iż składa się z odrębnych komórek posiadających zamkniętą strukturę, co skutecznie chroni opakowane towary przed ewentualnym zarysowaniem powierzchni. Pianka polietylenowa nie ściera się i jest powszechnie stosowanym środkiem chroniącym delikatne powierzchnie. Charakteryzuje się bardzo małym ciężarem, a oprócz tego jest elastyczna i niezwykle prosta w użyciu. Pianka tego typu jest ponadto chemicznie neutralna i odporna na wilgoć, co eliminuje ryzyka zachodzenia jakichkolwiek reakcji z opakowanymi przedmiotami.

Materiał ten znakomicie sprawdza się przy zabezpieczaniu mebli, wszelkiego typu elementów drewnianych, sprzętu RTV, AGD, ceramiki, szkła, części samochodowych i bardzo wielu innych artykułów. Stosuje się go też często w bardzo wielu dziedzinach branży budowlanej. Jego zamknięta struktura sprawia, że nadaje się do użycia jako termo-akustyczna izolacja stropów – układa się go zarówno pod panele podłogowe, jak i podłogi pływające.

Proponujemy Państwu w pełni dopasowane do Waszych potrzeb wyroby, których bazą jest pianka polietylenowa. Jako jej producent jesteśmy w stanie wykonać ją w różnych kolorach, w wersji trudno zapalnej, jak też w innych alternatywnych odmianach cechujących się specyficznymi właściwościami. Wyroby z pianki na Państwa życzenie mogą także zostać pokryte różnymi rodzajami folii, np. folią LDPE, bądź HDPE. Pianka wytwarzana jest w postaci rolek, worków lub formatek.