Folia pęcherzykowa

Często określana jest jako folia bąbelkowa. Jako jej producent możemy Państwa zapewnić, iż jest to jeden z najbardziej uniwersalnych opakowaniowych materiałów ochronnych. Folia pęcherzykowa wybierana jest przez naszych klientów bardzo często ze względu na jej znakomite właściwości izolacyjne, bardzo dużą elastyczność, a także wysoki stopień odporności na rozdarcia. Jej ogromnym atutem jest również duża łatwość dopasowania się do kształtu opakowywanego przedmiotu.

Pęcherzyki powietrza budujące jej strukturę niezwykle skutecznie zabezpieczają towar przed uderzeniami, wstrząsami, zanieczyszczeniem, czy wilgocią. Folia bąbelkowa to jeden z najlepszych, powszechnie stosowany na całym świecie, materiał do zabezpieczania delikatnych towarów podczas transportu. Dzięki niej zapakowany produkt zostaje unieruchomiony w swoim opakowaniu i jest doskonale chroniony przed wszelkiego typu zarysowaniami. Z tego powodu na całym świecie używa się jej do pakowania delikatnych towarów, takich jak choćby wyroby ceramiczne, meble, produkty ze szkła, armatura sanitarna i grzewcza, czy np. części samochodowe.

Jako producent folii bąbelkowej dostarczamy ją setkom klientów, którzy z powodzeniem wykorzystują ją w swoich, bardzo zróżnicowanych branżach. Folię pęcherzykową można również z powodzeniem laminować przy użyciu rozmaitych materiałów, jak choćby folia HDPE, papier, czy pianka polietylenowa.

Jeżeli szukacie Państwo odpowiedzi na pytanie jaki materiał najlepiej nadawać się będzie do zabezpieczenia Państwa towaru, można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że będzie to właśnie folia pęcherzykowa. Produkowana jest w postaci rolek, formatek lub worków.